Разговор о женственности с Натали Михальченко

На днях за чашечкой кофе поговорили о женственности с красивой и успешной Натали Михальченко. Натали - психолог в гештальт направлении и мастер по работе с метафорическими картами, а также основатель проекта «Якість жіночого життя».

«Торкнувшись теми жіночності з психологічної точки зору, я можу з впевненістю сказати, що зовнійшній вигляд - це не тільки доповнюючий елемент особистості, це ще й як прояв однієї зі сторін жінки. Проведу таке порівняння: жінка - це як універсальний “солдат “ в нашому активному світі. А в яку уніформу одягатись - це вже справа кожної. Хтось кожен день одягає джинси, кросівки, та гадає, що плаття - це не для неї. Але запитайте себе: "Чому плаття – це не для мене?" Жінка може бути якою завгодно та при цьому залишатись жінкою. Чи не простіше прислухатися до себе, до своєї суті, до почуттів і бажань, поривів і імпульсів? Хіба не в цьому справжня, природня жіночність? На мій погляд, справжня суть жіночності виражається у такому твердженні: я - це я, така як є, я можу змінюватися та бути непередбачуваною й різною залежно від ситуації.
Ця ідея має відгук у українському бренді жіночого одягу VILONNA. Моделі Наталлі Накалюжної, головного дизайнера бренду і співвласниці однойменної торгової марки, - це кохання з першого погляду ще 10 років тому, коли я брала участь у конкурсі «Місс Бровари». Колекція плать, яку ми, тоді ще юні моделі, презентували, була елегантна, гармонійна та комфортна. Я тоді демонструвала плаття VILONNA світло-сірого кольору: чіткий крій був по фігурі, сексуальність і ніжність поєднались в одному коктейлі моїх переживань. Блиск в очах, енергія, з якою Наталля транслює жіночнісь і сексуальність у бізнесовий одяг - це про те, що чипляє та викликає захват. Я подумала тоді, що теж хочу так само горіти своєю справою, бути закоханою. Адже тільки тоді ти по-справжньому живеш, можеш бути собою та жодного дня не працювати.
На даному етапі життя я закохана в свою роботу. Часто на свій захід «Якість жіночого життя» одягаю саме образ від VILONNA, що дозволяє мені кожен раз бути різною. Український виробник, ціна, якість, ефект і можливість створити капсульний гардероб - це “perfect“. І це не про дань моді, а про моє особисте відчуття! Елегантна, сексуальна... така собі амазонка у бізнесовому світі – і в цьому вся я.»
, - Натали Михальченко.Выбрать и купить одежду VILONNA можно тут на сайте или ждем Вас на примерку в наш машазин VILONNA (г. Киев, ТЦ "Городок").

Для заказа в интернет-магазине звоните +38 (067) 491-30-13 - Оксана